Andrew Wiggins

Golden State promarnili vedení o 24 bodů. Satoranský šanci nedostal

7.1.2017  10:37
Basketbalisté Golden State promrhali v pátečním utkání NBA proti Memphisu vedení o 24 bodů ze třetí čtvrtiny a prohráli 119:128 po prodloužení. Do sestavy Washingtonu se potřetí za sebou nevešel...  celý článek

Vítězné tažení basketbalistů Memphisu skončilo na palubovce Clevelandu

14.12.2016  8:06
Vítězná série basketbalistů Memphisu v NBA skončila po šesti zápasech porážkou na hřišti Clevelandu 86:103. Domácí obhájci titulu vyhráli popáté za sebou, přestože trenér Tyronn Lue nechal...  celý článek

Toronto slaví historickou výhru. Lakers nestačil čtyřicetibodový střelec

4.12.2016  8:03, aktualizováno  9:25
Toronto potvrzuje svůj vzestup do horních pozic NBA. Tamní Raptors rozebrali stále utrápenější Atlantu 128:84. Vítězství o 44 bodů je historickým rekordem jediného kanadského klubu ve slavné...  celý článek

Satoranský na straně vítězů, porazil své staré známé ze Španělska

18.11.2016  6:22, aktualizováno  9:06
Basketbalisté Washingtonu si doma poradili s New Yorkem 119:112 a polepšili si svou bilanci na tři výhry ku osmi porážkám. Nad obdobně utrápeným rivalem vedli takřka po celý zápas, jejich náskok...  celý článek

Cleveland dál vévodí Východu NBA, Golden State přestříleli Phoenix

14.11.2016  8:50, aktualizováno  10:01
Finalisté minulého ročníku basketbalové NBA si připsali osmé výhry v sezoně. Šampioni z Clevelandu porazili Charlotte 100:93, vévodí Východní konferenci a nahánějí vedoucí tým celé ligy Los...  celý článek

Jednička draftu neuspěla ani na farmě. Ale s reprezentací okřála

27.6.2016  14:25
Jsou to zvláštní osudy clevelandských jedniček draftu NBA. LeBron James je znovu králem, Kyrie Irving míří mezi největší hvězdy olympiády v Riu. A taky je tu Anthony Bennett. Třikrát odstavený...  celý článek

Jedničkou draftu NBA je Ben Simmons, v top 10 jsou jen čtyři Američané

24.6.2016  1:36, aktualizováno  6:26
Co řekli, to udělali. Philadelphia 76ers si v draftu NBA 2016 zvolili australského basketbalistu Bena Simmonse jako jedničku. Devatenáctiletý křídelník je často přirovnáván k LeBronu Jamesovi, v...  celý článek

Minnesotské supertalenty se pokusí protlačit do špičky kouč Thibodeau

21.4.2016  10:11
Minnesotu Timberwolves povede Tom Thibodeau, jenž do loňského května v basketbalové NBA trénoval Chicago. Stane se trenérem i prezidentem v klubu naplněného řadou talentů včetně jedniček draftů...  celý článek

Tragický úvod, velkolepý finiš. Linsanity ožilo v Charlotte

22.3.2016  8:49
Basketbalisté Charlotte dali v úvodní čtvrtině pondělního zápasu NBA pouhých sedm bodů, přesto dokázali proti favoritům ze San Antonia smazat třiadvacetibodové manko a zvítězit 91:88. K...  celý článek

Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je součástí koncernu AGROFERT ovládaného Ing. Andrejem Babišem.