Anastasia Pavljučenkovová

Anastasia Pavljučenkovová (* 3. 7. 1991) je ruská profesionální tenistka, která na okruh ITF vstoupila v sezóně 2005 a profesionálkou se stala téhož roku.

Karolína Plíšková před čtvrtfinále. Kudy vede v Melbourne cesta k titulu

24.1.2017  16:59
Melbourne (Od našeho zpravodaje) Prvně ji otec praštil do nosu. Mirjaně bylo pět a dovolila si prohrát tenisový mač s desetiletou soupeřkou. Krvácela. Těžko představitelné utrpení dcery vlivného obchodníka Marinka Lučiče tak...  celý článek

Plíšková je v Cincinnati ve čtvrtfinále. Berdych pikantní duel prohrál

18.8.2016  18:46, aktualizováno  19.8 6:50
Česká tenistka Karolína Plíšková je ve čtvrtfinále turnaje v Cincinnati. Ve třetím kole porazila patnáctá nasazená 7:5, 6:3 Japonku Misaki Doiovou. Naopak Tomáš Berdych vypadl po pikantním...  celý článek

Boj o fedcupový titul zahájí Kvitová, poté Plíšková vyzve Šarapovovou

13.11.2015  12:26, aktualizováno  17:43
Finálový souboj o tenisový Fed Cup začne v sobotu ve 14 hodin v O2 areně duelem Petry Kvitové a Rusky Anastasie Pavljučenkovové. Po nich nastoupí Karolína Plíšková, která dostala přednost před...  celý článek

Tenisové triumfy: Djokovič, Radwaňská, Jankovičová a Pavljučenkovová

18.10.2015  9:48, aktualizováno  17:31
Tři tenisové turnaje v Asii už znají své vítěze. Novak Djokovič získal v Šanghaji letošní devátý titul, Agnieszka Radwaňská zvítězila v Tchien-ťin a bývalá světová jednička Jelena Jankovičová...  celý článek

Ruské tenistky jsou blízko finále Fed Cupu, nad Němkami vedou 2:0

18.4.2015  18:29
Ruské tenistky vedou v semifinále Fed Cupu nad Německem v Soči po prvním dnu 2:0. Zařídily to Světlana Kuzněcovová a Anastasia Pavljučenkovová. Pokud Rusky přidají v neděli třetí bod a slibně...  celý článek

Berdych je ve Stockholmu ve finále, české tenistky své šance nevyužily

18.10.2014  13:43, aktualizováno  20:42
Černou sobotu prožily české tenistky v závěrečných kolech turnajů WTA. Barbora Záhlavová-Strýcová nedotáhla k titulu svou vítěznou jízdu v Lucemburku, kde ve finále deblu prohrál i pár Lucie...  celý článek

Čínská tenistka startovala na divokou kartu a slaví premiérový titul

21.9.2013  9:45, aktualizováno  18:18
Startovala na divokou kartu a pořadatelům se v čínském Kuang-čou odvděčila náramně. Domácí tenistka Čang Šuaj získala vítěznou trofej a v celém turnaji neztratila ani set. Ve finále v Soulu se...  celý článek