Anastasia Kuzminová

Chtěli jí vzít byt i peníze. Kuzminová se přesto vrací v barvách Slovenska

17.12.2016  7:59
Trénink žen před pár minutami skončil, většina biatlonistek už v teple popíjí čaj, uprostřed novoměstského kolbiště se přesto ještě jedna prohání. Anastasia Kuzminová. Dvojnásobná matka i...  celý článek

Slováci hodnotili olympiádu. Vlajkonoškou bude v neděli Kuzminová

22.2.2014  15:51
Soči (Od našeho zpravodaje) Slovenskou vlajku ponese na závěrečném ceremoniálu her v Soči biatlonistka Anastasia Kuzminová. Informoval o tom prezident Slovenského olympijského výboru František Chmelár. Výsledky slovenských...  celý článek

Pět z deseti zlatých medailí pro Rusko získali cizí rodáci An a Wild

22.2.2014  15:34
Ve Vancouveru před čtyřmi lety získlali ruští sportovci jen tři zlaté medaile, teď v Soči už mají více než trojnásobek. O polovinu z deseti zlatých triumfů se však postarali dva muži narození v...  celý článek

Soukalová čtvrtá, Vítková šestá. O naději přišly na poslední střelbě

14.2.2014  14:52, aktualizováno  17:38
Laura (Od našich zpravodajů) Útočily na olympijskou medaili, v banku bylo stříbro či bronz, chyby na poslední střelbě však české biatlonistky srazily pod stupně vítězů. Gabriela Soukalová skončila ve vytrvalostním závodě na...  celý článek

10.2.2014  17:29
Soči (Od našeho zpravodaje) V roce 2008 se stala občankou Slovenska a v Soči pro tuto zemi vybojovala už druhou zlatou olympijskou medaili. Tu první získala biatlonistka Anastasia Kuzminová ve Vancouveru v roce 2010 ve...  celý článek

Kuzminovou dotlačili hokejisti ke zlatu. Je pro vás, vzkázala Slovákům

10.2.2014  13:15
Soči (Od naší zpravodajky) "Jeď, Nasťo, jeď!" I Zdeno Chára, urostlý kapitán slovenských hokejistů, se nechal strhnout. S kompletním reprezentačním týmem postával u biatlonové trati. Hlasivky si mohli vykřičet. A...  celý článek

Biatlonistky na Soukupův úspěch nenavázaly. Soukalovou zradila střelba

9.2.2014  15:17, aktualizováno  17:10
Krasnaja Poljana (Od našich zpravodajů) Rychlý start a ještě rychlejší konec všech nadějí. Tak vypadal olympijský sprint biatlonistek v podání české jedničky Gabriely Soukalové, která pokazila první střelbu. Naopak Veronika Vítková...  celý článek

Norská biatlonistka Bergerová byla v Oslu nejlepší i ve stíhačce

2.3.2013  14:38, aktualizováno  17:27
Norská biatlonistka Tora Bergerová vyhrála na Světovém poháru v Oslu druhý závod za sebou, po pátečním sprintu byla nejlepší i ve stíhačce, její nejbližší pronásledovatelkou byla Francouzka...  celý článek

Soukalová v Anterselvě desátá, biatlonový sprint vyhrála Kuzminová

17.1.2013  15:46, aktualizováno  17:33
K pódiu bylo tentokrát daleko, příslušnost k biatlonové elitě je však pro Gabrielu Soukalovou stále na dosah. Ve sprintu Světového poháru v Anterselvě zastřílela česká závodnice bezchybně a...  celý článek

Rus Šipulin vyhrál na Vysočině biatlonovou stíhačku, Moravec dvaadvacátý

15.1.2012  15:08, aktualizováno  15:52
Čeští biatlonisté opouštěli Nové Město na Moravě rozpačití. Domácí závody Světového poháru se jim nevydařily podle představ. V závěrečné stíhačce skončil nejlepší z českého kvarteta Ondřej...  celý článek

V biatlonovém sprintu byl Šlesingr dvanáctý, bodovala i Vítková

9.12.2011  11:53, aktualizováno  16:05
Další body do hodnocení Světového poháru přidal biatlonista Michal Šlesingr. Ve sprintu v rakouském Hochfilzenu byl dvanáctý. Stejně jako v prvním krátkém závodu sezony v Östersundu zvítězil...  celý článek

Nové Město se obléká do biatlonového šatu, přivítá letní šampionát

20.9.2011  13:57
Centrum letošní zimní sezony? Jednoznačná odpověď zní Nové Město na Moravě. V lednu přivítají na Vysočině Světový pohár v biatlonu, v únoru se Nové Město na Moravě vrátí do kalendáře Světového...  celý článek

Šlesingr skončil ve stíhačce patnáctý, Bö přepisoval historii

19.3.2011  14:50, aktualizováno  17:19
Český biatlonista Michal Šlesingr obsadil ve stíhacím závodu Světového poháru v Oslu patnácté místo. V dramatickém závěrečném spurtu vyhrál norský favorit Svendsen před lídrem seriálu Böem,...  celý článek

Sprint biatlonistek na MS ovládla německá favoritka Neunerová

5.3.2011  15:01, aktualizováno  15:53
Němka Magdalena Neunerová se stala v Chanty Mansijsku mistryní světa v biatlonovém sprintu. Čtyřiadvacetiletá závodnice získala po stříbru ze smíšené štafety druhou medaili a celkově si připsala...  celý článek

Nejlepším evropským sportovcem byl zvolen španělský tenista Nadal

26.12.2010  15:41
Králem evropských sportovců v roce 2010 byl v anketě tiskových agentur zvolen španělský tenista Rafael Nadal. Vítěz tří letošních grandslamových turnajů vyhrál podruhé a v 53. ročníku vystřídal...  celý článek

Štafeta biatlonistů doběhla v Hochfilzenu sedmá, kralovali Norové

12.12.2010  13:11, aktualizováno  15:20
Čeští biatlonisté zopakovali v úvodní štafetě Světového poháru výsledek z letošních olympijských her a v Hochfilzenu doběhli sedmí. Vyhráli suverénně Norové. Jejich finišman Tarjei Bö v...  celý článek

V biatlonovém sprintu v Hochfilzenu bodovali Vítek a Soukup. Vyhrál Nor Bö

10.12.2010  13:14, aktualizováno  16:19
Ve sprintu Světového poháru biatlonistů v Hochfilzenu dojel z českých reprezentantů nejlépe dvacátý Zdeněk Vítek, bodoval i devětatřicátý Jaroslav Soukup. Vyhrál poprvé v kariéře dvaadvacetiletý...  celý článek

Neunerová vyhrála SP biatlonistek, její největší soupeřka vyhořela střelecky

27.3.2010  12:53, aktualizováno  13:33
Žádné drama, Magdalena Neunerová po roční pauze podruhé ovládla Světový pohár biatlonistek. O svém celkovém triumfu rozhodla německá reprezentantka hned v úvodu závěrečného závodu sezony v...  celý článek

Posílí slovenskou reprezentaci Afričan? Guédého bych bral, říká trenér Weiss

14.3.2010  11:01
Zálohu fotbalové reprezentace Slovenska by mohla oživit africká krev. Reprezentační kouč Vladimír Weiss by rád získal pro národní tým záložníka Karima Guédého. Pětadvacetiletý Tožan, který...  celý článek

Slovenkou z nouze. Kuzminová chtěla jet na olympiádě za Bulharsko

25.2.2010  19:58
Nezájem sportovních funkcionářů zřejmě připravil Bulharsko o zlatou a stříbrnou medaili z olympijských her ve Vancouveru. A přihrál je Slovensku. Biatlonistka ruského původu Anastasia Kuzminová...  celý článek

Kuzminová mění historii a Slovensko doufá v její další olympijskou medaili

17.2.2010  11:57
Slovensko je u vytržení nad výkony Anastasie Kuzminové. Biatlonistka ruského původu se stala první reprezentantkou země, která na jedněch zimních olympijských hrách získala dvě medaile. Tamní...  celý článek

Zlatá Slovenka přišla z Ťumeně, její manžel jezdí za Izrael a bratr za Rusko

14.2.2010  8:00
Nestala se před půlstoletím, došlo k ní teprve před necelými dvěma lety. Přesto to byla pro celé Slovensko zlatá svatba. Díky ní slaví pod Tatrami první samostatné olympijské vítězství ze...  celý článek

Slovensko slaví zlato z Vancouveru. Vyhrála ho biatlonistka Kuzminová

13.2.2010  23:02, aktualizováno  23:40
Hned během prvního dne olympijských soutěží se dočkalo Slovensko historicky první zlaté medaile ze zimních her a to zásluhou biatlonistky Anastasie Kuzminové. Rodačka z ruského Tjumeně vyhrála...  celý článek

Češi ve Vancouveru získají čtyři zlaté medaile a dva bronzy, říká prognóza

2.2.2010  16:15
Se čtyřmi medailemi bych byl spokojen, prohlašuje předseda českých olympioniků Milan Jirásek. Zopakovala by se tak bilance z minulých her v Turíně. Agentura Associated Press už má zaručené...  celý článek

Biatlonistka Jonssonová vyhrála už třetí závod v sezoně, Češky zcela vyhořely

17.12.2009  13:05, aktualizováno  15:02
Katastrofálně zajely české biatlonistky individuální závod na 15 kilometrů ve slovinské Pokljuce. Nejlepší Magda Rezlerová obsadila s pěti trestnými minutami až 75. místo, Veronika Zvařičová a...  celý článek