Jonathan Brownlee zkolaboval, a tak je triatlonovým mistrem světa Mola

19.9.2016  9:52
Neuvěřitelné vyvrcholení mělo mistrovství světa triatlonistů, které ovládl Španěl Mario Mola o pouhé čtyři body před Britem Jonathanem Brownleem. Mladší z hvězdné bratrské dvojice přitom v...  celý článek

Stříbrný „muž z Ria“ zaútočí ve Varech na triatlonový rekord

26.8.2016  8:31
Vyšší kvalita startovního pole, větší prize money pro závodníky, vyšší nároky na perfektní organizaci, upřená pozornost Evropské triatlonové federace i médií. To vše se skrývá pod dodatkem...  celý článek

Triatlonistka Frintová se v pořadí MS posunula na osmé místo

16.5.2015  9:57
Česká triatlonistka Vendula Frintová skončila v dalším závodě mistrovství světa v Jokohamě dvanáctá a v polovině seriálu se v průběžném pořadí posunula na osmou pozici. I v Japonsku pokračovalo...  celý článek

ME triatlonistů ovládl Alistair Brownlee, Čelůstka skončil čtrnáctý

21.6.2014  22:06
Olympijský vítěz Alistair Brownlee oslavil už potřetí titul mistra Evropy v triatlonu. Šestadvacetiletý Brit potvrdil v Kitzbühelu roli favorita a druhého Rusa Dmitrije Poljanského porazil téměř...  celý článek

Světovým šampionem v triatlonu je Španěl Gómez, rozhodla jedna sekunda

15.9.2013  17:24, aktualizováno  17:30
Španělský triatlonista Javier Gómez vybojoval v těsném finiši finálového závodu mistrovství světa v Londýně titul. V závěrečném sprintu v Hyde Parku porazil o jednu vteřinu domácího obhájce...  celý článek

Triatlon na kouzelných místech. Možná nám mávala královna, říkal Švarc

7.8.2012  17:29
Londýn (Od zpravodaje iDNES.cz) Kdysi tady vylézali lidé na bedýnku, aby volně vyjádřili své názory, nesouhlas s poměry nebo třeba s vládou. Když teď "na bedýnku" v londýnském Hyde Parku vylezl vítěz Alistair Brownlee, s jeho...  celý článek

V olympijském triatlonu rozjásal domácí fanoušky Alistair Brownlee

7.8.2012  14:25, aktualizováno  16:14
Londýn (Od zpravodaje iDNES.cz) V Hyde Parku se slaví, vítězem olympijského triatlonu v Londýně se stal domácí závodník Alistair Brownlee v čase 1:46:25. A jeho bratr Jonathan navíc bere bronz. Mezi domácí sourozence se...  celý článek

Triatlonové mistrovství ovládli bratři, Češi byli ve čtvrté desítce

10.9.2011  17:03
Alistair Brownlee je zase králem triatlonistů. Třiadvacetiletý Brit vyhrál závěrečný závod mistrovství světa, celkově ovládl čtvrtý ze sedmi závodů sezony. Šampionem se stal v roce 2009, kdy se...  celý článek

Frintová potvrdila pověst sběratelky medailí, má evropské stříbro

25.6.2011  15:27, aktualizováno  21:35
Triatlonistka Vendula Frintová získala na mistrovství Evropy stříbrnou medaili. Na šampionátu ve španělské Pontevedře ji porazila jen Francouzka Emmie Charayronová.  celý článek

Triatlonista Ospalý skončil na ME desátý, v Irsku vyhrál Brownlee

4.7.2010  19:42
Nejlepší český triatlonista Filip Ospalý obsadil na mistrovství Evropy desátou příčku. Šampion z roku 2001 přišel o naději už v plavecké části, minutové manko na čelní skupinu už smazat...  celý článek

Brit Brownlee je novým mistrem světa v olympijském triatlonu

12.9.2009  10:38
Brit Alistair Brownlee se stal mistrem světa v olympijském triatlonu. Šampionát se poprvé v historii konal jako seriál závodů a Brownleemu stačilo dokončit dnešní finále v Gold Coastu do pátého...  celý článek