Alexandr Loginov

Alexandr Loginov (*31. 1. 1992) je ruský reprezentant v biatlonu.

Moravec přidal na IBU Cupu v Kontiolahti druhé místo ve stíhačce

5.3.2017  11:47
Ve čtvrtek se při IBU Cupu v Kontiolahti blýskl vítězstvím ve vytrvalostním závodě, v neděli přidal Ondřej Moravec v biatlonovém seriálu nižší kategorie druhé místo ve stíhačce. Český...  celý článek

Konflikt zažehnán? Fourcade si s Šipulinem po sprintu podali ruce

11.2.2017  20:55
Hochfilzen (Od našeho zpravodaje) Ještě před dvěma dny po sobě na tiskové konferenci po závodu smíšených štafet na světovém šampionátu v Hochfilzenu házeli naštvané pohledy a jeden druhého osočovali. Po sobotním sprintu se...  celý článek

Po skvostném výkonu ve štafetě půjde dnes Koukalová do sprintu s číslem 96

10.2.2017  8:59
Hochfilzen (Od našeho zpravodaje) Smíšeným štafetám odzvonilo, na mistrovství světa biatlonistů v rakouském Hochfilzenu přichází čas individuálních závodů. V pátek budou rozdány medaile nejlepším sprinterkám.  celý článek

Rus Loginov se ocitl na pranýři. Zuří studená válka biatlonová

10.2.2017  6:59
Hochfilzen (Od našeho zpravodaje) Když Martin Fourcade zjistil, že se v ruské nominaci na smíšenou štafetu objevil Alexandr Loginov, napsal Michalu Šlesingrovi: „Oni to udělali! Oni snad neznají slovo stud!“   celý článek

Biatlonisté Loginov a Starychová po trestu vyhráli ME, Češi neuspěli

25.1.2017  13:05, aktualizováno  15:54
Krátce po odpykání trestu za doping získali ruští biatlonisté Alexandr Loginov a Irina Starychová tituly mistrů Evropy. Na úvod šampionátu v polském středisku Duszniki Zdroj oba vyhráli...  celý článek

Martin Fourcade si výhrou upevnil vedení ve SP, Šlesingr byl dvacátý

2.3.2013  16:30, aktualizováno  17:33
Francouzský biatlonista Martin Fourcade vyhrál stíhačku v norském Oslu, pokořil domácího Tarjeiho Böea o téměř půl minuty a upevnil si vedení ve Světovém poháru. Nejlepším Čechem byl dvacátý...  celý článek