Alex Márquez

Kornfeil vyrazí do Velké ceny Aragonie z desátého místa

28.9.2013  14:31
Motocyklový jezdec Jakub Kornfeil odstartuje do nedělní Velké ceny Aragonie Moto3 z desátého místa. Na španělském okruhu zajel český pilot nejlepší kvalifikační výsledek od červnové italské...  celý článek

Kornfeil byl při Grand Prix v Brně osmý. Abraham nezářil, Pešek spadl

25.8.2013  12:23, aktualizováno  16:11
Osmou příčku obsadil Jakub Kornfeil v Grand Prix České republiky silničních motocyklů v Brně. Ve třídě Moto3 bodoval a postaral o nejlepší český výsledek v nedělních závodech mistrovství světa....  celý článek

Kornfeil potvrdil formu šestým místem, ve Francii bodoval i Abraham

19.5.2013  12:13, aktualizováno  16:51
Český motocyklista Jakub Kornfeil skončil ve Velké ceně Francie ve třídě Moto3 šestý. Na okruhu v Le Mans si první bod v sezoně připsal v královské kategorii MotoGP i Karel Abraham, který dojel...  celý článek