Albert Ramos

Šarapovová je ve Stuttgartu v semifinále, Plíšková po boji vypadla

28.4.2017  15:33, aktualizováno  22:19
Maria Šarapovová pokračuje ve vítězné jízdě. Po patnáctiměsíčním trestu za doping zvládla i svůj třetí zápas na turnaji ve Stuttgartu. Ve čtvrtfinále porazila Anett Kontaveitovou 6:3, 6:4....  celý článek

Nadal vybojoval desátý titul v Monte Carlu, ve finále přehrál Ramose

23.4.2017  16:13, aktualizováno  19:30
Španělský tenista Rafael Nadal vybojoval rekordní desátý titul na turnaji Masters v Monte Carlu a z oblíbené antuky má jubilejní padesátý triumf. Čtvrtý nasazený Španěl potvrdil ve finále dvou...  celý článek

Nadal se utká s krajanem Ramosem o desátý titul v Monte Carlu

22.4.2017  16:42, aktualizováno  21:07
Španělský tenista Rafael Nadal postoupil pojedenácté v kariéře do finále antukového turnaje v Monte Carlu. O desátý titul se v Monackém knížectví utká s krajanem Albertem Ramosem, pro nějž to...  celý článek

Djokovič neuspěl ani v Monte Carlu. Vypadl ve čtvrtfinále

21.4.2017  19:17, aktualizováno  21:40
V Monte Carlu získal už dva tituly, ale letos Novak Djokovič na minulé úspěchy nenaváže. Druhý nasazený srbský tenista vypadl na turnaji série Masters ve čtvrtfinále, když nestačil na Belgičana...  celý článek

Berdych v Monte Carlu nezvládl třetí kolo. Stejně jako Murray či Wawrinka

20.4.2017  13:27, aktualizováno  20:30
Tomáš Berdych nezvládl na antukovém turnaji v Monte Carlu zápas s chorvatským tenistou Marinem Čiličem a ve třetím kole prohrál 2:6, 6:7. První hráč světa Andy Murray vypadl tamtéž se Španělem...  celý článek

Veselý a Strýcová zvládli své bitvy a v Miami jsou ve třetím kole

24.3.2017  20:45, aktualizováno  23:20
Poprvé v kariéře si Jiří Veselý zahraje na turnaji kategorie Masters v Miami třetí kolo, český tenista udolal ve svém druhém zápase na Floridě devatenáctého nasazeného Španěla Alberta Ramose...  celý článek

Uruguayský tenista Cuevas vyhrál potřetí za sebou turnaj v Sao Paulu

6.3.2017  23:46
Uruguayský tenista Pablo Cuevas vyhrál potřetí za sebou turnaj v Sao Paulu, když ve finálovém duelu zdolal druhého nasazeného Španěla Alberta Ramose 6:7, 6:4, 6:4.  celý článek

Berdych obhájil v Šen-čenu a slaví první letošní titul v ATP Tour

2.10.2016  14:27, aktualizováno  14:52
Český tenista Tomáš Berdych dotáhl tažení turnajem v čínském Šen-čenu po roce opět do vítězného konce. Ve finále zdolal Richarda Gasqueta z Francie 7:6, 6:7, 6:3 a slaví svůj první letošní...  celý článek

Berdych zdolal Ramose a na turnaji v Římě postoupil do osmifinále

10.5.2016  12:45, aktualizováno  23:46
V prvním kole turnaje Masters v Římě měl volno, ve druhém si Tomáš Berdych připsal relativně bezproblémovou výhru. Český tenista porazil Španěla Alberta Ramose 6:3, 6:4 a zajistil si účast v...  celý článek

V Basileji končí po prvním kole i Veselý, nestačil na Gasqueta

28.10.2015  0:01, aktualizováno  0:05
Po Lukášovi Rosolovi, jenž v pondělí nestačil v Basileji na Rafaela Nadala, končí na švýcarském turnaji v prvním kole i další český tenista. Jiří Veselý podlehl jedenáctému hráči světa Francouzi...  celý článek

Veselý nestačil na antukovém turnaji v Monte Carlu na Mónaca

14.4.2015  13:06
Jedenadvacetiletý český tenista Jiří Veselý si na prestižním antukovém turnaji v Monte Carlu zahrál jen jeden zápas. V úvodním kole ztroskotal na zkušeném Juanu Mónacovi z Argentiny, jemuž...  celý článek

Českou čtvrtfinálovou bitvu v Sydney vyhrála Kvitová, uspěl i Štěpánek

8.1.2014  7:24, aktualizováno  13:04
Petra Kvitová porazila ve čtvrtfinále v Sydney v souboji českých tenistek Lucii Šafářovou 7:6, 6:2 a je v semifinále. Do čtvrtfinále prošel Radek Štěpánek po výhře nad Albertem Ramosem ze...  celý článek

Kvitová ztratila v Sydney jen jednu hru, ve čtvrtfinále ji čeká Šafářová

7.1.2014  7:01, aktualizováno  11:01
Česká tenistka Petra Kvitova zdolala ve 2. kole turnaje v Sydney americkou soupeřku Christinu McHaleovou hladce 6:1, 6:0 a ve čtvrtfinále narazí na krajanku Lucii Šafářovou. Ta zdolala bývalou...  celý článek

Štěpánek i Hájek vypadli na tenisovém turnaji v Římě v prvním kole

13.5.2013  12:54, aktualizováno  14.5 0:23
Černé chvíle zažil český tenis na turnaji v Římě: hned v prvním kole vypadl Radek Štěpánek, který na italské antuce nestačil na domácího Potita Staraceho a prohrál 6:4, 4:6, 3:6. A loučí se i...  celý článek

Štěpánek i v Barceloně vypadl v prvním kole, nestačil na Gulbise

22.4.2013  15:37, aktualizováno  22:13
Po operaci krční páteře se Radek Štěpánek hledá. První kolo nepřešel český tenista před týdnem v Monte Carlu, ani teď v Barceloně, kde ho vyřadil Ernests Gulbis z Lotyšska po setech 7:6 (7:4),...  celý článek

Štěpánek vypadl v Monte Carlu v prvním kole dvouhry, ale uspěl v deblu

16.4.2013  12:02, aktualizováno  19:43
Český tenista Radek Štěpánek se v první dvouhře na okruhu ATP po čtvrt roku trvající zdravotní pauze neprosadil. Na turnaji série Masters v Monte Carlu podlehl Albertovi Ramosovi ze Španělska...  celý článek

Tenisté Berdych, Hlaváčková a Štěpánek v Cincinnati postoupili

14.8.2012  19:33, aktualizováno  15.8 8:02
Majitelka olympijského stříbra ze čtyřhry Andrea Hlaváčková vstoupila vítězně do dvouhry na turnaji v Cincinnati. Americkou tenistku Bethanii Mattekovou-Sandsovou zdolala 6:3, 7:5. Uspěl i Radek...  celý článek

Tenisté Hájek i Rosol končí ve druhém kole, nestačili na Španěly

18.7.2012  13:23, aktualizováno  14:55
Český tenista Jan Hájek vypadl na antukovém turnaji v Gstaadu ve druhém kole, když prohrál 7:6, 1:6 a 4:6 s pátým nasazeným Felicianem Lópezem ze Španělska. Podobně dopadl i Lukáš Rosol v...  celý článek

Los Australian Open: Kvitová začne s Duševinovou, Berdycha čeká Ramos

13.1.2012  7:42
Světová tenisová dvojka Petra Kvitová se utká v prvním kole Australian Open s Ruskou Věrou Duševinovou, Tomáše Berdycha čeká na úvod zápas se Španělem Albertem Ramosem.   celý článek